Puchar Przedwiośnia 2017So 2017-03-11 19:22
Wynikistworzony przez OE2003 © Stephan Krämer 2005

   L.p.     Imię i nazwisko                           Ur.  Klub                     Czas     Ňîâŕđčńňâî   Ňđĺíĺđč                    Đîçđ˙ä   



KM10R  (10)                      2.2 km   5 PK                 

     1      Alicja Klecha                             10   HKS Azymut Mochy        24:56                                                      
     2      Fabian Wyrwa                              10   HKS Azymut Mochy        25:51                                                      
     3      Bruno Pietrzak                            09   HKS Azymut Mochy        26:08                                                      
     4      Honorata Łabędzka                              Energetyk Dychów        30:49                                                      
     5      Franciszek Bultrowicz                          KS Hades Poznań         31:50                                                      
     6      Hanna Paterek                             09   HKS Azymut Mochy        35:04                                                      
     7      Gabrysia Zamiara                          10   KS Hades Poznań         35:09                                                      
     8      Pola Przeszłowska                         12   Traper Złocieniec       42:14                                                      
     9      Karolina Mielcarek                        09   HKS Azymut Mochy        46:05                                                      
    10      Filip Ratajczak                           09   HKS Azymut Mochy        48:54                                                      



K10N  (13)                       2.2 km   5 PK                 

     1      Milena Miś                                09   HKS Azymut Mochy        30:46                                                      
     2      Zofia Kuzak                                    HKS Azymut Mochy        35:06                                                      
     3      Oliwia Rozperska                          09   Traper Złocieniec       35:46                                                      
     4      Antonina Franc                            08   HKS Azymut Mochy        36:26                                                      
     5      Marta Marciniec                                HKS Azymut Mochy        39:20                                                      
     6      Zofia Bauta                               08   HKS Azymut Mochy        42:35                                                      
     7      Lena Kurasińska                                HKS Azymut Mochy        51:39                                                      
     8      Martyna Kaźmierczak                            HKS Azymut Mochy        53:12                                                      
     9      Wiktoria Włodarczyk                       08   Traper Złocieniec       54:53                                                      
    10      Jesica Józefowska                         07   ZSP Starkowo           1:12:51                                                     
    11      Marta Foterek                                  ZSP Starkowo           1:19:14                                                     
    12      Julia Wojdowska                           07   ZSP Starkowo           1:25:15                                                     
    13      Laura Plesińska                                HKS Azymut Mochy       1:28:02                                                     



K10  (3)                         2.3 km   5 PK                 

     1      Weronika Klecha                           07   HKS Azymut Mochy        28:07                                                      
     2      Magdalena Miłaszewicz                     07   Traper Złocieniec       31:04                                                      
     3      Alicja Borek                              07   Traper Złocieniec       34:41                                                      



K12  (11)                        2.6 km   6 PK                 

     1      Paulina Szczurko                          05   Traper Złocieniec       22:08                                                      
     2      Alicja Michalewicz                        05   HKS Azymut Mochy        23:40                                                      
     3      Estera Karkut                             05   HKS Azymut Mochy        28:09                                                      
     4      Anna Haręźlak                             07   HKS Azymut Mochy        33:14                                                      
     5      Anna Dreier                               05   HKS Azymut Mochy        36:14                                                      
     6      Karolina Młynkowiak                       06   HKS Azymut Mochy        38:24                                                      
     7      Maria Hajduk                              06   HKS Azymut Mochy        39:06                                                      
     8      Sandra Jader                              06   HKS Azymut Mochy        47:28                                                      
     9      Aleksandra Golinowska                     06   HKS Azymut Mochy       1:13:11                                                     
    10      Julia Sieniawska                               Energetyk Dychów       1:32:06                                                     
    11      Anna Staszków                                  Energetyk Dychów       1:44:47                                                     



K14  (8)                         4.1 km   10 PK                

     1      Zuzanna Gradek                            03   Traper Złocieniec       29:31                                                      
     2      Aneta Urban                               04   Traper Złocieniec       33:38                                                      
     3      Hanna Przeszłowska                        03   Traper Złocieniec       34:44                                                      
     4      Adrianna Filipiak                         03   Poznań                  36:24                                                      
     5      Maria Nowak                               03   KS Hades Poznań         39:20                                                      
     6      Marika Skrzypczak                         04   HKS Azymut Mochy        43:48                                                      
     7      Julia Gonda                               04   HKS Azymut Mochy        52:01                                                      
     8      Nina Kapska                               04   HKS Azymut Mochy       1:14:26                                                     



K16  (6)                         5.7 km   13 PK                

     1      Magdalena Zając                           02   HKS Azymut Mochy        50:05                                                      
     2      Aleksandra Ciura                          01   WKS Śląsk Wrocław       52:58                                                      
     3      Izabela Papież                            02   HKS Azymut Mochy        53:41                                                      
     4      Małgorzata Jarosz                         01   Traper Złocieniec       56:05                                                      
     5      Sylwia Spławska                           01   HKS Azymut Mochy       1:05:47                                                     
     6      Oliwia Domańska                           01   JW5700 Międzyrzecz     1:19:02                                                     



K18  (7)                         6.7 km   14 PK                

     1      Agnieszka Mazurek                         01   WKS Śląsk Wrocław       46:53                                                      
     2      Nadia Kędzierska                          02   HKS Azymut Mochy        47:47                                                      
     3      Jagoda Seidel                             01   HKS Azymut Mochy        52:35                                                      
     4      Lidia Piwowar                             02   HKS Azymut Mochy        54:15                                                      
     5      Magdalena Mądra                           99   WKS Śląsk Wrocław       54:44                                                      
     6      Natalia Łabędzka                               Energetyk Dychów       1:24:15                                                     
     7      Katarzyna Maciejewska                     00   Traper Złocieniec      1:28:47                                                     



K20  (4)                         9.0 km   18 PK                

     1      Agnieszka Cych                            99   WKS Śląsk Wrocław       54:25                                                      
     2      Katarzyna Ciesiółka                       00   WKS Śląsk Wrocław      1:00:40                                                     
     3      Emilia Zięba                              98   WKS Śląsk Wrocław      1:04:29                                                     
     4      Julia Seidel                              99   HKS Azymut Mochy       1:13:45                                                     



K21  (11)                        9.0 km   18 PK                

     1      Weronika Cych                             96   WKS Śląsk Wrocław       50:17                                                      
     2      Marysia Gorczyca                               WKS Grunwald Poznań     52:30                                                      
     3      Marta Murawska                            98   HKS Azymut Mochy       1:04:10                                                     
     4      Aleksandra Mazan                          95   Traper Złocieniec      1:06:37                                                     
     5      Marzena Ciarkowska                        87   HKS Azymut Mochy       1:13:41                                                     
     6      Wioletta Dominas                          91   JW5700 Międzyrzecz     1:13:45                                                     
     7      Izabela Sobczak                           83   5 PA Sulechów          1:20:12                                                     
     8      Katarzyna Jędrowska                       90   31 BLT                 1:20:29                                                     
     9      Justyna Panaszek                          89   10BKPanc Świętoszów    1:31:04                                                     
    10      Natalia Szczęsnowicz                      85   10BKPanc Świętoszów    2:00:15                                                     
    11      Agnieszka Alabrudzińska                        12 BZ Szczecin         2:33:08                                                     



K35  (1)                         6.7 km   14 PK                

     1      Justyna Zbroja-Nowak                      80   KS Hades Poznań         56:26                                                      



K40  (2)                         5.7 km   13 PK                

     1      Agnieszka Bultrowicz                      77   KS Hades Poznań         39:57                                                      
     2      Beata Gradek                              75   Traper Złocieniec      1:24:27                                                     



M10  (5)                         2.3 km   5 PK                 

     1      Tobiasz Wyrwa                             07   HKS Azymut Mochy        23:09                                                      
     2      Mateusz Gradek                            07   Traper Złocieniec       25:36                                                      
     3      Rafał Murawski                            07   HKS Azymut Mochy        28:41                                                      
     4      Piotr Golinowski                          09   HKS Azymut Mochy        28:59                                                      
     5      Tomasz Zieliński                          07   KS Hades Poznań         33:45                                                      



M10N  (7)                        2.2 km   5 PK                 

     1      Patryk Waszczuk                                Energetyk Dychów        30:46                                                      
     2      Sebastian Łuczkiewicz                          Energetyk Dychów        41:37                                                      
     3      Jakub Napieralski                              HKS Azymut Mochy        50:54                                                      
     4      Julian Franc                              10   HKS Azymut Mochy        57:02                                                      
     5      Dawid Kędzierski                               HKS Azymut Mochy       1:03:19                                                     
     6      Przemysław Stawiński                      07   ZSP Starkowo           1:09:27                                                     

            Tomasz Mielcarek                               HKS Azymut Mochy         nkl                                                       



M12  (7)                         2.6 km   6 PK                 

     1      Tymoteusz Placek                          05   HKS Azymut Mochy        20:46                                                      
     2      Krzysztof Mielcarek                       06   HKS Azymut Mochy        27:56                                                      
     3      Michał Górniaczyk                         05   HKS Azymut Mochy        30:10                                                      
     4      Paweł Michalczak                          06   HKS Azymut Mochy        30:49                                                      
     5      Tymoteusz Bultrowicz                           KS Hades Poznań         33:07                                                      
     6      Szymon Zieliński                               Energetyk Dychów        37:24                                                      
     7      Włodarczyk Łukasz                              HKS Azymut Mochy        43:25                                                      



M14  (5)                         5.7 km   13 PK                

     1      Mateusz Kula                              03   KOS BnO Szczecin        35:51                                                      
     2      Mikołaj Paterek                           03   HKS Azymut Mochy        37:52                                                      
     3      Amadeusz Cupryś                           05   HKS Azymut Mochy        43:30                                                      
     4      Oliwier Brożyński                         04   HKS Azymut Mochy       1:01:20                                                     
     5      Maciej Osak                               03   Traper Złocieniec      1:12:15                                                     



M16  (8)                         6.7 km   14 PK                

     1      Stanisław Kurzyp                          02   WKS Śląsk Wrocław       42:26                                                      
     2      Alex Grobelny                             02   HKS Azymut Mochy        43:37                                                      
     3      Dominik Łaszkiewicz                       01   Traper Złocieniec       45:56                                                      
     4      Bartosz Smyk                              02   Traper Złocieniec       50:55                                                      
     5      Jakub Kondys                              02   KOS BnO Szczecin        51:59                                                      
     6      Mateusz Grzegorczyk                       02   KOS BnO Szczecin       1:09:57                                                     
     7      Kamil Wita                                01   HKS Azymut Mochy       1:20:58                                                     
     8      Radosław Mrozowski                             Energetyk Dychów       1:47:25                                                     



M20  (6)                         10.6 km   20 PK               

     1      Mikołaj Krawczyński                       00   WKS Śląsk Wrocław       54:16                                                      
     2      Gracjan Cupryś                            99   HKS Azymut Mochy        57:15                                                      
     3      Jakub Czapliński                          00   WKS Śląsk Wrocław       57:30                                                      
     4      Mateusz Rosłaniec                         00   WKS Śląsk Wrocław      1:01:05                                                     
     5      Filip Ledniowski                          00   WKS Śląsk Wrocław      1:03:12                                                     
     6      Mateusz Filpiak                           98   Poznań                 2:21:35                                                     



M21  (14)                        11.4 km   21 PK               

     1      Dariusz Konarczak                         84   KS Hades Poznań         55:54                                                      
     2      Mariusz Plesiński                              HKS Azymut Mochy        57:13                                                      
     3      Paweł Jankowiak                           89   Chyże BnO Paproć        58:26                                                      
     4      Kostiantyn Majasow                        83   WKS Śląsk Wrocław      1:03:33                                                     
     5      Marcin Gaczyński                          83   JW5700 Międzyrzecz     1:03:41                                                     
     6      Piotr Ostój                               94   WKS Śląsk Wrocław      1:05:54                                                     
     7      Zbigniew Pokrzywiński                          BBL Police             1:15:08                                                     
     8      Bartłomiej Mazan                          92   WKS Śląsk Wrocław      1:15:58                                                     
     9      Sebastian Wojciech                        83   Wilga Orient           1:19:42                                                     
    10      Paweł Niedzielski                         85   JW 2748 ...            1:22:32                                                     
    11      Tomasz Pierunek                                12 BZ Szczecin         1:40:27                                                     
    12      Arkadiusz Jewuła                               12 BZ Szczecin         1:48:25                                                     
    13      Dariusz Domański                          89   JW5700 Międzyrzecz     2:00:13                                                     

            Bartosz Rajewski                          83   naszlakach.pl            nkl                                                       



M35  (10)                        10.6 km   20 PK               

     1      Rafał Walicki                             78   HKS Azymut Mochy        58:23                                                      
     2      Dariusz Kwapiński                         81   HKS Azymut Mochy       1:05:10                                                     
     3      Bartłomiej Małecki                        79   Modrzew Skwierzyna     1:05:16                                                     
     4      Paweł Golinowski                          79   HKS Azymut Mochy       1:09:06                                                     
     5      Dominik Zalewski                          81   zielonkacup.com        1:11:02                                                     
     6      Piotr Zamiara                             81   KS Hades Poznań        1:12:20                                                     
     7      Jerzy Deptuła                                  Energetyk Dychów       1:16:19                                                     
     8      Frank Mieske                                   KOLV                   1:23:16                                                     
     9      Łukasz Włodarczyk                         79   Traper Złocieniec      1:40:27                                                     
    10      Łukasz Nowicki                            81   5 PA Sulechów          1:46:47                                                     



M40  (5)                         9.0 km   18 PK                

     1      Tomasz Żak                                     Energetyk Dychów        56:25                                                      
     2      Krzysztof Mol                             75   5 PA Sulechów           58:57                                                      
     3      Piotr Pancerz                             77   Indywidual              59:08                                                      
     4      Roman Kosicki                                  Energetyk Dychów       1:09:49                                                     
     5      Marcin Grydziuszko                             Energetyk Dychów       1:10:56                                                     



M45  (16)                        8.1 km   15 PK                

     1      Kalikst Sobczyński                        71   WKS Śląsk Wrocław       44:50                                                      
     2      Remik Nowak                               72   KS Hades Poznań         46:08                                                      
     3      Adam Domański                             72   JW5700 Międzyrzecz      48:13                                                      
     4      Rafał Wójcik                                   KOS BnO Szczecin        48:49                                                      
     5      Mariusz Kramski                                Energetyk Dychów        51:28                                                      
     6      Romuald Guga                              55   WKS Śląsk Wrocław       54:33                                                      
     7      Jacek Gorczyca                            71   KS Hades Poznań         59:41                                                      
     8      Dariusz Becmer                            71   WKS Śląsk Wrocław      1:00:26                                                     
     9      Paweł Zieliński                           68   KS Hades Poznań        1:01:39                                                     
    10      Andrzej Sadzikowski                       71   KOS BnO Szczecin       1:02:46                                                     
    11      Hartmut Brettschneider                         KOLV                   1:05:45                                                     
    12      Tomasz Kosicki                            71   Ok! Sport Warszawa     1:09:13                                                     
    13      Marek Seidel                              69   HKS Azymut Mochy       1:09:30                                                     
    14      Jarosław Gradek                           72   Traper Złocieniec      1:17:19                                                     
    15      Sławomir Elias                                 Energetyk Dychów       1:35:46                                                     
    16      Cezary Stankiewicz                        70   JW5700 Międzyrzecz     1:36:51                                                     



M50  (4)                         6.7 km   14 PK                

     1      Remigiusz Widziewicz                      66   WKS Śląsk Wrocław       36:33                                                      
     2      Stanisław Płytnik                         66   KOS BnO Szczecin        53:07                                                      
     3      Jarosław Kondracki                             Energetyk Dychów        54:02                                                      
     4      Sławomir Burchardt                        66   KS Hades Poznań        1:07:44                                                     



M55  (2)                         6.7 km   14 PK                

     1      Zbigniew Kolis                                 KB Piast Międzyrzecz    42:54                                                      
     2      Jan Sabiło                                62   JW5700 Międzyrzecz     1:07:26                                                     



M60  (2)                         5.7 km   13 PK                

     1      Zbigniew Szczepański                      54   indyw. Sulęcin          49:53                                                      
     2      Marek Pietrusiński                        56   KS Artemis Wrocław      53:16                                                      



M65  (3)                         5.7 km   13 PK                

     1      Waldemar Płuciennik                       43   Modrzew Skwierzyna      45:43                                                      
     2      Henryk Gliński                                 KS Artemis Wrocław      50:21                                                      
     3      Janusz Michałek                           48   Modrzew Skwierzyna      51:50                                                      



M75  (1)                         4.1 km   10 PK                

     1      Jerzy Ostojski                                 Energetyk Dychów       1:10:24                                                     



OPEN  (9)                        4.1 km   10 PK                

     1      Tomasz Paterek                            78   HKS Azymut Mochy        32:05                                                      
     2      Barbara Hoffmann                          91   Poznań                  35:46                                                      
     3      Marta Kwinto                              99   indyw. Niałek Wielki    44:25                                                      
     4      Jacek Jackowiak                           71   JW5700 Międzyrzecz      45:30                                                      
     5      Agnieszka Filipiak                        75   Poznań                  47:23                                                      
     6      Krzysztof,Sylwia Kędzierski                    HKS Azymut Mochy        48:22                                                      
     7      Artur Grobelny                                 HKS Azymut Mochy       1:24:09                                                     
     8      Jagoda Wolniak                            86   Wolniak + 2            1:29:58                                                     
     9      Iwona Grobelna                                 HKS Azymut Mochy       1:36:17