↑ Powrót do Bieg Niepodległości

Wyniki

XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
MOCHY, 11.11.2017r.
K-5
Miejsce Nr Imię i nazwisko Miejscowość Klub Rocznik
1 61 Magdalena Sobecka Osowa Sień 2012
2 126 Natalia Kaczmarek Mochy Przedszkole Mochy 2012
3 102 Antkowiak Julia Solec Przedszkole Mochy 2012
4 125 Maja Gorzelniak Mochy Przedszkole Mochy 2013
5 122 Hanna Juszkiewicz Garzyn Przedszkole Garzyn 2013
6 129 Blanka Stachowiak Krzemieniewo Krzemieniewo 2013
7 124 Julia Bartkowska Mochy Przedszkole Mochy 2013
8 123 Hanna Maluśka Mochy Przedszkole Mochy 2014
9 127 Lena Józefowska Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2014
M-5
1 286 Tymoteusz Józefowski Wieleń Przedszkole Kaszczor 2012
2 365 Leon Szantyka Wieleń Przedszkole Kaszczor 2012
3 287 Eryk Zachwatowicz Mochy Przedszkole Mochy 2012
4 291 Julian Kupisz Radomierz Przedszkole Radomierz 2012
5 68 Baraniak Mikołaj Osowa Sień Osowa Sień 2013
6 289 Patryk Rybski Wolsztyn Przedszkole nr 5 Wolsztyn 2013
7 288 Kamil Konieczny Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2013
8 292 Bartosz Śmiałek Żodyń Przedszkole Siedlec 2013
9 285 Marcin Wróblewski Adamowo Przedszkole Adamowo 2014
10 293 Ignacy Grocholski Nieborza Przedszkole w Siedlcu 2014
K-6
1 135 Barbara Lisiecka Adamowo Stary Widzim 2011
2 133 Zofia Dominiak Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2011
3 132 Milena Buła Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2011
4 134 Anna Ogrodowska Karpicko SP Karpicko 2011
5 130 Aleksandra Maluśka Mochy Przedszkole Mochy 2011
6 131 Amelia Matuszak Mochy Przedszkole Mochy 2011
M-6
1 298 Filip Józefowski Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2011
2 306 Błażej Donaj Osowa Sień Osowa Sień 2011
3 296 Jakub Wolnik Solec Nowy Przedszkole Mochy 2011
4 302 Damian Piotrowski Włoszakowice Przedszkole nr 2 Włoszakowice 2011
5 304 Filip Antkowiak Solec Nowy SP Mochy 2011
6 300 Karol Jaskuła Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2011
7 301 Łukasz Malicki Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2011
8 297 Radosław Piskorski Solec Nowy Przedszkole Mochy 2011
9 303 Antoni Grocholski Nieborza Przedszkole w Siedlcu 2011
10 294 Antoni Witkiewicz Perkowo Przedszkole Mochy 2011
11 103 Antkowiak Wojciech Solec PS Mochy 2011
12 295 Antoni Woga Mochy Przedszkole Mochy 2011
13 299 Jakub Filipek Nowa Wieś Przedszkole Nowa Wieś 2011
K-7
1 138 Marcelina Kapała Trzciel GOKiS Trzciel 2010
2 141 Amelia Szukała Solec SP Mochy 2010
3 143 Nikola Przybylska Nowy Widzim Nowy Widzim 2010
4 137 Julia Łotecka Trzciel GOKiS Trzciel 2010
5 142 Zofia Gorzelniak Mochy SP Mochy 2010
6 139 Zuzanna Drzymała Trzciel GOKiS Trzciel 2010
7 140 Alicja Klecha Górsko HKS Azymut Mochy 2010
M-7
1 319 Artur Śmiałek Żodyń SP w Siedlec 2010
2 310 Ignacy Strażyński Mochy HKS Azymut Mochy 2010
3 312 Maciej Piasecki Kaszczor Sokół Kaszczor 2010
4 314 Wojciech Lorenc Adamowo SP Adamowo 2010
5 316 Dominik Jędrzychowski Górsko SP Kaszczor 2010
6 313 Bruno Pietrzak Leszno SP 7 Leszno 2010
7 317 Krzysztof Kaźmierczak Nowa Wieś SP Mochy 2010
K-8
1 151 Milena Miś Górsko HKS Azymut Mochy 2009
2 158 Ewelina Konstańczak Stary Widzim SP Stary Widzim 2009
3 160 Lena Krawczyk Świętno SP Świętno 2009
4 147 Ines Domagała Trzciel GOKiS Trzciel 2009
5 153 Agata Jaskuła Mochy SP Mochy 2009
6 162 Oliwia Kędziora Świętno SP Świętno 2009
7 164 Lena Baraniak Osowa Sień Osowa Sień 2009
8 150 Karolina Mielcarek Mochy HKS Azymut Mochy 2009
9 148 Inez Nowak Trzciel GOKiS Trzciel 2009
10 155 Katarzyna Haręźlak Mochy SP Mochy 2009
11 157 Nina Górna Przemęt SP Przemęt 2009
12 146 Hanna Płonka Trzciel GOKiS Trzciel 2009
13 154 Kamila Jąder Nowa Wieś SP Mochy 2009
14 149 Hanna Paterek Mochy HKS Azymut Mochy 2009
15 159 Anna Michalewicz Świętno SP Świętno 2009
16 145 Alicja Bieniasz Trzciel GOKiS Trzciel 2009
17 152 Nikola Chudzińska Adamowo SP Adamowo 2009
18 163 Blanka Kij Osowa Sień Osowa Sień 2009
19 161 Natalia Michalewicz Świętno SP Świętno 2009
20 42 Tomiak Zuzanna Świętno SP Świętno 2009
M-8
1 337 Fabian Sobecki Osowa Sień Osowa Sień 2009
2 327 Milan Palm Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2009
3 335 Damian Wróblewski Adamowo SP Stary Widzim 2009
4 336 Miłosz Rozynek Świętno SP Świętno 2009
5 326 Zbigniew Tomiak Mochy HKS Azymut Mochy 2009
6 329 Fabian Antkowiak Solec Nowy SP Mochy 2009
7 331 Łukasz Marciniec Nowa Wieś SP Mochy 2009
8 321 Bartosz Nawrot Trzciel GOKiS Trzciel 2009
9 332 Patryk Nowak Mochy SP Mochy 2009
10 324 Jakub Górniaczyk Solec Nowy HKS Azymut Mochy 2009
11 333 Radosław Hamrol Solec Nowy SP Mochy 2009
12 195 Antkowiak Bartosz Solec SP Mochy 2009
13 334 Wiktor Konieczny Nowa Wieś SP Mochy 2009
K-9
1 171 Antonina Franc Mochy HKS Azymut Mochy 2008
2 186 Julia Siankowska Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2008
3 165 Kinga Michalik Trzciel GOKiS Trzciel 2008
4 181 Paulina Kopacz Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2008
5 185 Natalia Kaczor Nowe Strącze SP Stare Strącze 2008
6 172 Lena Kurasińska Solec Nowy HKS Azymut Mochy 2008
7 177 Anastazja Nagadowska Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2008
8 183 Małgorzata Lorenc Adamowo SP Adamowo 2008
9 167 Wiktoria Konieczna Trzciel GOKiS Trzciel 2008
10 180 Nadia Jokś Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2008
11 168 Zofia Galus Trzciel GOKiS Trzciel 2008
12 176 Amelia Mrugalska Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2008
13 175 Zofia Bauta Solec HKS Azymut Mochy 2008
14 184 Marta Marciniec Nowa Wieś SP Mochy 2008
15 178 Kamila Janelt Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2008
16 174 Nicola Knop Mochy HKS Azymut Mochy 2008
M-9
1 363 Remigiusz Kubicki Kębłowo ZSP Kębłowo 2008
2 348 Bartosz Ceglarek Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2008
3 55 Majza Mateusz Wolsztyn Wolsztyn 2008
4 356 Adam Soboń Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2008
5 364 Szymon Dziadosz Osowa Sień Osowa Sień 2008
6 353 Jakub Kupisz Radomierz SP Radomierz 2008
7 349 Jakub Krawczyk Obra SP 5 Wolsztyn 2008
8 9 Musiał Dawid Adamowo SP Stary Widzim 2008
9 343 Maksymilian Fułat Trzciel GOKiS Trzciel 2008
10 350 Albert Rzyski Mochy SP Mochy 2008
11 355 Bartek Twardogórski Wroniawy SP Wroniawy 2008
12 352 Maksymilian Witkiewicz Perkowo SP Przemęt 2008
13 357 Bartosz Piechowiak Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2008
14 347 Dawid Kędzierski Mochy HKS Azymut Mochy 2008
15 8 Marciniak Krystian Mochy HKS Azymut Mochy 2008
16 351 Kacper Sobierajski Siekówko SP Przemęt 2008
17 354 Mikołaj Ostrowski Świętno SP Świętno 2008
K-10
1 45 Natalia Kopacz Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
2 26 Paulina Reiman Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2007
3 23 Oliwia Juszkiewicz Garzyn SP7 Leszno 2007
4 24 Oliwia Spławska Bukówiec Górny UKS „Sokolik” Bukówiec Górny 2007
5 25 Jagoda Lisiewicz Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2007
6 6 Weronika Klecha Górsko HKS Azymut Mochy 2007
7 19 Stefania Walczak- Mortezaei Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2007
8 21 Tatarynowicz Joanna Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2007
9 13 Małgorzata Wojciechowska Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
10 20 Daria Rybska Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2007
11 11 Agata Leśnik Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
12 12 Bianka Taciak Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
13 2 Oliwia Przybyla Adamowo Adamowo 2007
14 15 Martyna Wojtyczka Mochy SP Mochy 2007
15 1 Amelia Przybyla Adamowo Adamowo 2007
16 16 Natalia Filipek Nowa Wieś SP Mochy 2007
M-10
1 187 Błażej Pindara Trzciel GOKiS Trzciel 2007
2 211 Tymon Grabczyński Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2007
3 202 Wojciech Pietruszka Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
4 85 Dulat Jan Wroniawy SP Wroniawy 2007
5 215 Mateusz Ścipniak Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2007
6 205 Kamil Jaskuła Nowa Wieś SP Mochy 2007
7 199 Maksymilian Żok Wolsztyn / Karpicko SP 3 Wolsztyn 2007
8 192 Tobiasz Wyrwa Górsko HKS Azymut Mochy 2007
9 221 Marcin Łakomy Osowa Sień Osowa Sień 2007
10 204 Aleksander Powchowicz Mochy SP Mochy 2007
11 193 Tomasz Mielcarek Mochy HKS Azymut Mochy 2007
12 220 Kacper Okrzymowski Osowa Sień Osowa Sień 2007
13 200 Michał Ogrodowski Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
14 210 Mateusz Bartkowiak Stary Widzim SP Stary Widzim 2007
15 208 Tymoteusz Napieralski Mochy SP Mochy 2007
16 207 Miłosz Szymański Nowa Wieś SP Mochy 2007
17 197 Filip Pańczyszyn Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
18 209 Paweł Lorenc Rakoniewice SP Rakoniewice 2007
19 198 Jakub Rogalski Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2007
20 189 Mateusz Nowicki Trzciel GOKiS Trzciel 2007
21 203 Rafał Murawski Leszno SP 9 Leszno 2007
22 212 Bartosz Grubiński Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2007
23 10 Jaskuła Jakub Mochy HKS Azymut Mochy 2007
24 206 Maksymilian Górniaczyk Solec Nowy SP Mochy 2007
K-11
1 58 Odeta Adamczewska Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2006
2 44 KULUS Daria Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2006
3 56 Zofia Burdajewicz Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2006
4 59 Emilia Ławniczak Osowa Sień Osowa Sień 2006
5 34 Emilia Murek Górsko HKS Azymut Mochy 2006
6 36 Maria Hajduk Mochy HKS Azymut Mochy 2006
7 47 Anna Haręźlak Mochy SP Mochy 2006
8 39 Sandra Jąder Nowa Wieś HKS Azymut Mochy 2006
9 49 Kaja Sobierajska Przemęt SP Przemęt 2006
10 57 Marika Chlebek Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2006
11 40 Zofia Rzyska Mochy HKS Azymut Mochy 2006
12 43 Maja Marciniak Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2006
13 48 Marta Woga Mochy SP Mochy 2006
14 46 Wanessa Prządka Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2006
15 53 Malwina Sroka Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2006
16 38 Patrycja Pieśniak Mochy HKS Azymut Mochy 2006
17 37 Natalia Miś Górsko HKS Azymut Mochy 2006
18 35 Karolina Młynkowiak Mochy HKS Azymut Mochy 2006
19 50 Martyna Tomiak Świętno SP Świętno 2006
M-11
1 233 Kacper Krawczyk Obra SP Obra 2006
2 236 Bartosz Dziuba Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2006
3 232 Oskar Szokało Mochy SP Mochy 2006
4 238 Sebastian Kmiecik Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2006
5 237 Jędrzej Chrzanowski Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2006
6 230 Marcin Weiss Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2006
7 240 Filip Donaj Osowa Sień Osowa Sień 2006
8 224 Mikołaj Szlafka Wroniawy HKS Azymut Mochy 2006
9 231 Mateusz Marciniak Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2006
10 229 Maciej Kubiak Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2006
11 228 Dawid Ławecki Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2006
12 223 Łukasz Włodarczyk Nowa Wieś HKS Azymut Mochy 2006
13 235 Paweł Michalewicz Świętno SP Świętno 2006
K-12
1 84 Aleksandra Kaczmarek Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2005
2 67 Estera Karkut Solec HKS Azymut Mochy 2005
3 86 Zuzanna Zmuda Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2005
4 83 Aldona Kot Bukówiec Górny UKS ,,Sokolik” 2005
5 69 Julia Pempera Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2005
6 79 Oliwia Drzymała Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2005
7 81 Zuzanna Drzymała Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2005
8 74 Wiktoria Kubacka Leszno SP 7 Leszno 2005
9 71 Katarzyna Borowczak Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2005
10 66 Anna Dreier Solec HKS Azymut Mochy 2005
11 65 Alicja Michalewicz Mochy HKS Azymut Mochy 2005
12 73 Nicole Kurp Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2005
13 82 Maria Lehmann Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2005
M-12
1 250 Mateusz Kotlarski Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2005
2 70 Bartłomiej Perz Wolsztyn SP3 Wolsztyn 2005
3 247 Tymoteusz Placek Mochy Rywal Klon Mochy 2005
4 248 Jakub Pietruszka Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2005
5 256 Kamil Tomiak Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2005
6 246 Michał Górniaczyk Solec Nowy HKS Azymut Mochy 2005
7 249 Kacper Kramski Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2005
8 253 Nikodem Powchowicz Mochy SP Mochy 2005
9 252 Michał Palm Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2005
10 255 Bartosz Gwiazdowski Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2005
11 258 Maciej Dudziak Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2005
12 245 Krzysztof Mielcarek MOCHY HKS Azymut Mochy 2005
13 254 Filip Twardogórski Wroniawy SP Wroniawy 2005
K-13-15
1 101 Dominika Pihil Wschowa LLKS Osowa Sień 2003
2 115 Weronika Gmerek Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2004
3 121 Zuzanna Brudło Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2004
4 118 Magda Obuszko Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2004
5 117 Zuzanna Kotlińska Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2002
6 94 Magdalena Zając Nowa Wieś HKS Azymut Mochy 2002
7 120 Martyna Chlebek Kopanica ZSPiP w Kopanicy 2004
8 91 Julia Gonda Solec HKS Azymut Mochy 2004
9 107 Angelika Adamczak Solec SP Mochy 2004
10 98 Matylda Kulus Wolsztyn ISKRA 2002
11 96 Nina Kapska Nowa Wieś HKS Azymut Mochy 2004
12 110 Weronika Szymańska Nowa Wieś SP Mochy 2004
13 104 Oliwia Sadowska Wschowa LLKS Osowa Sień 2004
14 111 Julia Lorenc Adamowo SP Stary Widzim 2004
15 116 Zofia Lorenc Wolsztyn SP1 Wolsztyn 2003
16 108 Jagoda Czernicka Mochy SP Mochy 2003
17 92 Julia Reimann Solec HKS Azymut Mochy 2004
M-13-15
1 99 Kot Błażej Bukówiec Górny UKS Sokolik 2003
2 268 Kacper Rysman Wolsztyn ISKRA 2002
3 271 Gabriel Dziełakowski Wschowa SP 2 Wschowa 2004
4 270 Dominik Dudziak Wschowa SP 2 Wschowa 2004
5 266 Alex Grobelny Leszno HKS Azymut Mochy 2002
6 284 Eryk Mirek Osowa Sień Osowa Sień 2004
7 283 Piotr Basiński Wolsztyn SP2 Wolsztyn 2003
8 267 Mikołaj Paterek Mochy HKS Azymut Mochy 2003
9 273 Artur Brzeziński Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2004
10 272 Albert Kulus Wolsztyn SP 3 Wolsztyn 2004
11 194 Dulat Adam Wroniawy Wroniawy 2004
12 277 Filip Kozłowski Mochy SP Mochy 2004