Lista zgloszonych

NrImię i nazwiskoMiejscowośćKlubKategoriaRocznik
1Zofia KuzakWroniawy Azymut K-102007
2Oliwia JuszkiewiczGarzynsp7 LesznoK-102007
3Oliwia PrzybylaAdamowoAdamowoK-1020 04 2007
4Amelia PrzybylaAdamowoAdamowo K-1020 04 2007
5Oliwia SpławskaBukówiec GórnyUKS "Sokolik" Bukówiec GórnyK-102007
6Weronika KlechaGórskoAzymut MochyK-1019.03.2007
7ANIELA BUŚKOWolsztynSP1K-102007
8JULIA HAGLAUERWolsztynSP1K-102007
9STEFANIA WALCZAK-MORTEZAEIWolsztynSP1K-102007
10Natalia KopaczWolsztynSP 3 WolsztynK-102006
11Maria OrłowskaWschowaSP 2 WschowaK-102007
12Paulina StrojwąsWschowaSP 2 WschowaK-102007
13Zofia SzymańskaWschowaSP 2 WschowaK-102007
14Julia CiesielskaTrzcielGOKiSK-102007
15Marcelina NowakTrzcielGOKiSK-102007
16Judyta PerekTrzcielGOKiSK-102010
17Maja KaczmarekTrzcielGOKiSK-102007
18Wiktoria NowakWolsztynSP 3 WolsztynK-102007
19Małgorzata WojciechowskaWolsztynSP 3 WolsztynK-102007
20Agata LeśnikWolsztynSP 3 WolsztynK-102007
21Paulina ReimanKopanicaZSPiP w KopanicyK-102007
22Jagoda LisiewiczKopanicaZSPiP w KopanicyK-102007
23Maja KonieczekWolsztynSP2 WolsztynK-102008
24Maja KonieczekWolsztynSP2 WolsztynK-102007
25Kamila KaźmierczakWolsztynSP2 WolsztynK-102007
26Daria RybskaWolsztynSP2 WolsztynK-102007
27NATALIA FILIPEKNOWA WIEŚ-K-102007
28Bianka TaciakWolsztynSP 3 WolsztynK-102007
29Martyna Wojtyczka MochySP MochyK-102007
30Natalia MiśGórskoAzymut MochyK-112006
31ZOFIA BURDAJEWICZWolsztynSP1K-112006
32GABRIELA KAZUBSKAWolsztynSP1K-112006
33NIKOLA LORENZWolsztynSP1K-112006
34AMELIA MIZERAWolsztynSP1K-112006
35WERONIKA RUTTERWolsztynSP1K-112006
36MALWINA SROKAWolsztynSP1K-112006
37Wanessa PrządkaWolsztynSP 3 WolsztynK-112006
38Maja MarciniakWolsztynSP 3 WolsztynK-112006
39Martyna Tomiak ŚwiętnoNie dotyczy K-112006
40Aleksandra AnklewiczWschowaSP 2 WschowaK-112006
41Ewa WyrwińskaWschowaSP 2 WschowaK-112005
42Julia ChmielewskaWschowaSP 2 WschowaK-112006
43Roksana CiećwieraTrzcielGOKiSK-112006
44Oliwia KaczmarekTrzcielGOKiSK-112006
45Magda MichalikTrzcielGOKiSK-112006
46Maja SadowskaTrzcielGOKiSK-112006
47Emilia ŁawniczakOsowa Sieńnie dotyczyK-112006
48Julia SaletaOsowa Sieńnie dotyczyK-112006
49Anna HaręźlakMochyMochyK-112006
50Odeta AdamczewskaKopanicaZSPiP w KopanicyK-112006
51Marika ChlebekKopanicaZSPiP w KopanicyK-112006
52Maria HajdukMochyAzymutK-112006
53SANDRA JĄDERNOWA WIEŚAZYMUT MOCHYK-112006
54Zosia RzyskaMochyAzymut Mochy K-112006
55Amelia FietzTrzcielGOKiSK-112006
56Magda WosiewiczTrzcielGOKiSK-112006
57Patrycja PiesniakMochy HKS AzymutK-112006
58Emilia MurekGórskoHKS Azymut MochyK-112006
59Marta WogaMochySzkoła podst. MochyK-112006
60Karolina MłynkowiakMochyHKS Azymut MochyK-112006
61Milena SkupniewiczWolsztynSP 3 WolsztynK-112006
62Kaja SobierajskaPrzemęt SP Przemęt K-112006
63Julia WójcikSolec dziewczynK-1122.09.2006
64Wiktoria Kubacka Leszno SP 7 Leszno K-122005
65Aldona KotBukówiec GórnyUKS ,,Sokolik''K-122005
66Aleksandra Borowczak WolsztynSP1K-122005
67OLIWIA DRZYMAŁAWolsztynSP1K-122005
68ZUZANNA DRZYMAŁAWolsztynSP1K-122005
69MAJA FIEDOSEWICZWolsztynSP1K-122005
70JULIA PIĄTYSZEKWolsztynSP1K-122005
71OLIWIA TOBISIAK WolsztynSP1K-122005
72Ewa WyrwińskaWschowaSP 2 WschowaK-122005
73Katarzyna BorowczakWolsztyn SP 3 WolsztynK-122005
74Nicole KurpWolsztyn SP 3 WolsztynK-122005
75Kaja KarolczykWolsztyn SP 3 WolsztynK-122005
76Martyna SkorupińskaWolsztyn / AdamowoSP 3 WolsztynK-122005
77Julia PemperaWolsztynSP 3 WolsztynK-122005
78Aleksandra KaczmarekKopanicaZSPiP w KopanicyK-122005
79Zuzanna ZmudaKopanicaZSPiP w KopanicyK-122005
80Wiktoria JonKopanicaZSPiP w KopanicyK-122005
81Natalia CeglarekTrzcielGOKiSK-122005
82Klaudia KucaTrzcielGOKiSK-122005
83Maria LehmannWolsztynSP2 WolsztynK-122005
84Julia DominiakNowa Wieś -K-122005
85Alicja MichalewiczMochyHKS Azymut MochyK-122005
86Estera Karkut Solec HKS Azymut Mochy K-122005
87Anna DreierSolecHKS Azymut MochyK-122005
88Magdalena ZającNowa WieśHKS Azymut MochyK-132002
89Julia Lorenc AdamowoSzkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Starym Widzimiu K-132004
90WERONIKA GMEREKWolsztynSP1K-132004
91KAJA KOMCZYŃSKAWolsztynSP1K-132002
92ZUZANNA KOTLIŃSKAWolsztynSP1K-132002
93ZOFIA LORENCWolsztynSP1K-132003
94DOBROSŁAWA NAWRACAŁAWolsztynSP1K-132004
95KATARZYNA RYŻWolsztynSP1K-132003
96AGNIESZKA BARTKOWIAKWolsztynISKRAK-132002
97MATYLDA KULUSWolsztynISKRAK-132002
98WIKTORIA SZYMANKIEWICZWolsztynISKRAK-132002
99ZOFIA KOTLARSKAWolsztynISKRAK-132002
100Maria CiemierzewskaWschowaLLKS Osowa SieńK-132004
101Maria CiemierzewskaWschowaLLKS Osowa SieńK-132003
102Oliwia SadowskaWschowaLLKS Osowa SieńK-132004
103Julia ŚcisłowskaWschowaLLKS Osowa SieńK-132003
104Dominika PihilWschowaLLKS Osowa SieńK-132003
105Weronika SzymańskaNowa WieśbrakK-132004
106Marcelina SzafranWolsztynSP 3 WolsztynK-132004
107Julia RysmanWolsztynSP 3 WolsztynK-132004
108Marta MichalewiczNowa Wieś -K-132003
109Zuzanna BrudłoKopanicaZSPiP w KopanicyK-132004
110Martyna ChlebekKopanicaZSPiP w KopanicyK-132004
111Nina KapskaNowa WieśHKS Azymut MOCHYK-132004
112Katarzyna DolnikTrzcielGOKiSK-132004
113Iza CzarneckaTrzcielGOKiSK-132002
114Maja HajdaczTrzcielGOKiSK-132002
115Oliwia NadobnikTrzcielGOKiSK-132002
116Julia ReimannSolecHKS Azymut MochyK-132004
117Julia GondaSolecHKS Azymut MochyK-132004
118Angelika AdamczakSolecSP MochyK-132004
119Jagoda CzernickaMochyHKS Azymut MochyK-132003
120Nadia KędzierskaMochyHKS Azymut MochyK-132002
121Magda ObuszkoWolsztynSp2WolsztynK-132004
122Nikola DomagałaNowa WieśSzkoła MochyK-132003
123Nikola DomagałaNowa WieśSzkoła MochyK-132003
124Hania JuszkiewiczGarzynPrzedszkole GarzynK-52013
125Anna OstrowskaSwietno-K-52015
126Lena JózefowskaNowa WieśPrzedszkole Nowa WieśK-52014
127Milosz RozynekŚwiętnoSP ŚwiętnoK-52009
128Blanka StachowiakKrzemieniewoBrakK-52013
129Maja GorzelniakMochybrakK-52013
130Julia BartkowskaMochyMochyK-52013
131Natalia KaczmarekMochyMochyK-52012
132Hanna MaluśkaMochyPrzedszkole MochyK-52014
133filip walkowiakgórskoszkoła kaszczorK-52009
134Barbara LisieckaAdamowoStary WidzimK-62011
135Zofia DominiakNowa WieśPrzedszkole Nowa WieśK-62011
136Milena BułaNowa WieśPrzedszkole Nowa WieśK-62011
137Anna OgrodowskaKarpickoSP KarpickoK-62011
138Zuzanna KrasickaOsowa Sieńnie dotyczyK-62006
139Magdalena SobeckaOsowa Sieńnie dotyczyK-62006
140Amelia MatuszakMochyMochyK-62011
141Aleksandra MaluśkaMochyPrzedszkole MochyK-62011
142Nikola Przybylska Nowy Widzim Brak K-723.03.2010
143Amelia SzukałaSolec...K-72010
144Alicja KlechaGórskoAzymut MochyK-724.06.2010
145Marcelina KapałaTrzcielGOKiSK-72010
146Julia ŁoteckaTrzcielGOKiSK-72010
147Zuzanna DrzymałaTrzcielGOKiSK-72010
148Zofia GorzelniakMochybrakK-72010
149Maciej PiaseckiKaszczorSokół KaszczorK-72010
150Nina Górna Przemęt SP w Przemęcie K-82009
151Nikola ChudzinskaAdamowoSzkoła Podstawowa w AdamowieK-82009
152Milena MiśGórskoAzymut MochyK-82009
153Ewelina KonstańczakStary WidzimStary WidzimK-830.01.2009
154Hanna PaterekMochyHKS"Azymut" MochyK-82009
155Lena KrawczykŚwiętnoŚwiętnoK-82098
156Anna MichalewiczŚwiętnoNie dotyczy K-82009
157Anna MichalewiczŚwiętnoŚwiętnoK-82009
158Natalia MichalewiczŚwiętnoNie dotyczy K-82009
159Wiktoria FilipekNowa WieśSPK-82009
160Alicja BieniaszTrzcielGOKiSK-82009
161Aleksandra NefermanTrzcielGOKiSK-82009
162Hanna PłonkaTrzcielGOKiSK-82009
163Inez NowakTrzcielGOKiSK-82009
164Ines DomagałaTrzcielGOKiSK-82009
165Lena BaraniakOsowa Sieńnie dotyczyK-82009
166Blanka KijOsowa Sieńnie dotyczyK-82009
167Katarzyna HaręźlakMochyMochyK-82009
168KAMILA JĄDERNOWA WIEŚSzkoła MochyK-82009
169Oliwia KędzioraŚwiętnoNie dotyczyK-82009
170Agata JaskułaMochySP mOchyK-82009
171NATALIA KACZORNOWE STRĄCZESP STARE STRĄCZEK-92008
172Małgorzata Kuzak Wroniawy Azymut K-92008
173Karolina Mielcarek MochyHKS Azymut MochyK-92009
174Małgorzata LorencAdamowoSzkoła Podstawowa w AdamowieK-92008
175Lena KurasińskaSolec NowyAzymut MochyK-92008
176Zofia GalusTrzcielGOKiSK-92008
177Zuzanna MazurkiewiczTrzcielGOKiSK-92008
178Kinga MichalikTrzcielGOKiSK-92008
179Nadia MerdaTrzcielGOKiSK-92008
180Wiktoria KoniecznaTrzcielGOKiSK-92008
181Nicola KnopMochyAzymut MochyK-92008
182Albert RzyskiMochyszkołaK-92008
183Kamila JaneltWolsztynSP 3 WolsztynK-92008
184Anastazja NagadowskaWolsztynSP 3 WolsztynK-92008
185Marta BraunWolsztynSP 3 WolsztynK-92008
186Zofia MarciniakWolsztyn / BerzynaSP 3 WolsztynK-92008
187Paulina KopaczWolsztynSP 3 WolsztynK-92008
188Nadia JokśWolsztynSP 3 WolsztynK-92008
189Amelia MrugalskaWolsztynSP 3 WolsztynK-92008
190Marta MarciniecNowa Wieśszkoła podstawowa MochyK-92008
191Julia SiankowskaKopanicaZSPiP w KopanicyK-92008
192Alan Flieger Solec Nowy Azymut K-92008
193Antonina FrancMochyAzymut MochyK-92008
194Zofia BautaSolecHKS "Azymut" MochyK-92008
195Tomasz Mielcarek Mochy HKS Azymut Mochy M-102007
196Paweł Lorenc Rakoniewice Szkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichM-102007
197Tobiasz WyrwaGorskoAzymut mochyM-102007
198Mateusz BARTKOWIAKStary WidzimSP Stary WidzimM-102007
199TYMON GRABCZYŃSKIWolsztynSP1M-102007
200Tymoteusz NapieralskiMochySzkola PodstawowaM-102007
201Kacper DudziakWschowaSP 2 WschowaM-102007
202Szymon DobrzyńskiWschowaSP 2 WschowaM-102007
203Bartosz ŁakomyWschowaSP 2 WschowaM-102007
204Dominik KromolińskiOsowa Sieńnie dotyczyM-102007
205Kacper OkrzymowskiOsowa Sieńnie dotyczyM-102007
206Marcin ŁakomyOsowa Sieńnie dotyczyM-102007
207Miłosz SzymańskiNowa WieśbrakM-102007
208Wojciech PietruszkaWolsztyn SP 3 WolsztynM-102007
209Michał OgrodowskiWolsztynSP 3 Wolsztyn M-102007
210Aleksander PowchowiczMochySzkłoła MochyM-102007
211Maksymilian ŻokWolsztyn / KarpickoSP 3 WolsztynM-102007
212Filip PańczyszynWolsztynSP 3 WolsztynM-102007
213Jakub RogalskiWolsztynSP 3 WolsztynM-102007
214Wojciech PietruszkaWolsztynSP 3 WolsztynM-102007
215Mikołaj HandzewniakWolsztynSP 3 WolsztynM-102007
216Michał NawrockiKopanicaZSPiP w KopanicyM-102007
217Kamil PiaseckiKopanicaZSPiP w KopanicyM-102007
218Maksymilian GórniaczykSolec NowySzkoła MochyM-102007
219Rafał Murawski LesznoSP 9 LesznoM-102007
220Mateusz NowickiTrzcielGOKiSM-102007
221Błażej PindaraTrzcielGOKiSM-102007
222Wiktor PodrezTrzcielGOKiSM-102007
223Patryk PietruńkoTrzcielGOKiSM-102007
224Kacper FietzTrzcielGOKiSM-102007
225Robert PiskorzWolsztynSP2 WolsztynM-102007
226Mateusz ŚcipniakWolsztynSP2 WolsztynM-102007
227Bartosz GrubińskiWolsztynSP2 WolsztynM-102007
228Damian WojciechWolsztynSP2 WolsztynM-102007
229Maksymilian StermulaWolsztynSP2 WolsztynM-102007
230Kamil JaskułaNowa WieśSP MochyM-102007
231Oskar SzokałoMochySP MochyM-112006
232JĘDRZEJ CHRZANOWSKIWolsztynSP1M-112006
233BARTOSZ DZIUBAWolsztynSP1M-112006
234SEBASTIAN KMIECIKWolsztynSP1M-112006
235Bartosz NowakWolsztynSP 3 WolsztynM-112006
236Mateusz MarciniakWolsztynSP 3 WolsztynM-112006
237Bartosz DratwińskiWolsztynSP 3 WolsztynM-112006
238Marcin WeissWolsztynSP 3 WolsztynM-112006
239Maciej KubiakWolsztynSP 3 WolsztynM-112006
240Dawid ŁaweckiWolsztynSP 3 WolsztynM-112006
241Paweł MichalewiczŚwiętnoNie dotyczy M-112006
242Wojciech MatoszWschowaLDL WschowaM-112006
243Filip DonajOsowa Sieńnie dotyczyM-112006
244Szymon CzyżOsowa Sieńnie dotyczyM-112006
245Adrian CzyżOsowa Sieńnie dotyczyM-112006
246Kacper KrawczykObraSP ObraM-112006
247Łukasz WłodarczykNowa WieśHKS Azymut MochyM-112006
248Dariusz SzczepaniakTrzcielGOKiSM-112006
249Bartosz PiosikPrzemętSP PrzemętM-112006
250Krzysztof Mielcarek MOCHY HKS Azymut Mochy M-122005
251Mikołaj SzlafkaWroniawyAzymut MochyM-122006
252MACIEJ DUDZIAKWolsztynSP1M-122005
253BARTOSZ GWIAZDOWSKIWolsztynSP1M-122005
254KONRAD MŁYNKOWIAKWolsztynSP1M-122005
255OSKAR SADOWSKI WolsztynSP1M-122005
256KAMIL TOMIAKWolsztynSP1M-122005
257Michał GórniaczykSolec NowyHKS Azymut MochyM-122005
258Hubert GrodziskiOsowa Sieńnie dotyczyM-122005
259Wiktor BogdanówOsowa Sieńnie dotyczyM-122005
260Wiktor CzyżOsowa Sieńnie dotyczyM-122005
261Kacper KramskiWolsztyn SP 3 WolsztynM-122005
262Michał PalmWolsztyn SP 3 WolsztynM-122005
263Jakub PietruszkaWolsztyn SP 3 WolsztynM-122005
264Mateusz KotlarskiWolsztyn SP 3 WolsztynM-122005
265Mateusz RzeźnikWolsztyn SP 3 WolsztynM-122005
266Nikodem PowchowiczMochySzkoła MochyM-122005
267Amadeusz Cupryś Kaszczor HKS Azymut MochyM-122005
268Adam FietzTrzcielGOKiSM-122005
269Jakub PsarskiTrzcielGOKiSM-122005
270Filip TwardogórskiWroniawyszkoła podstawowa WroniawyM-122005
271Tymoteusz PlacekMochyRywal klon MochyM-122005
272Szymon Wróblewski AdamowoSP Stary WidzimM-132004
273KACPER RYSMANWolsztynISKRAM-132002
274ŁUKASZ NOWAKWolsztynISKRAM-132003
275FRANCISZEK WAWRZYNOWICZWolsztynISKRAM-132003
276Gabriel DziełakowskiWschowaSP 2 WschowaM-132004
277Dominik DudziakWschowaSP 2 WschowaM-132004
278Eryk MirekOsowa Sieńnie dotyczyM-132004
279Filip KozłowskiMochySP MochyM-132004
280Filip Jędrzej KrugerWolsztynSP 3 WolsztynM-132004
281Artur BrzezińskiWolsztynSP 3 WolsztynM-132004
282Łukasz LehmannWolsztynSP 3 WolsztynM-132004
283Dominik StrzempekWolsztynSP 3 WolsztynM-132004
284Damian KucaTrzcielGOKiSM-132002
285Jakub NapierałaTrzcielGOKiSM-132002
286Franciszek WawrzynowiczWolsztynSP2 WolsztynM-132003
287Dawid WojciechWolsztynSP2 WolsztynM-132003
288Patryk SzaranekWolsztynSP2 WolsztynM-132002
289Piotr BasińskiWolsztynSP2 WolsztynM-132003
290Jakub GumnyWolsztynSP2 WolsztynM-132003
291Jakub MalickiWolsztyn.M-132002
292Mikołaj PaterekMochyHKS"Azymut" MochyM-132003
293Albert KulusWolsztynSP 3 WolsztynM-132004
294Alex GrobelnyLesznoAzymut MochyM-132002
295Bartosz Śmiałek Żodyń Przedszkole SiedlecM-52013
296Marcin WróblewskiAdamowoPrzedszkole w AdamowieM-512 05 2014
297Tymoteusz JózefowskiWieleńPrzedszkole KaszczorM-52012
298Julian KupiszRadomierzPrzedszkole RadomierzM-52012
299ERYK ZACHWATOWICZMOCHYMOCHYM-52012
300Kamil KoniecznyNowa WieśPrzedszkole Nowa WieśM-52013
301Ignacy GrocholskiNieborzaPrzedszkole w SiedlcuM-52014
302Patryk RybskiWolsztynprzedszkole nr 5M-52013
303Szymon PiosikPrzemętPrzedszkole PrzemętM-52012
304Artur Śmiałek Żodyń SP w SiedlecM-62010
305Karol JaskułaNowa WieśPrzedszkole Nowa WieśM-62011
306Filip JózefowskiNowa WieśPrzedszkole Nowa WieśM-62011
307Łukasz MalickiNowa WieśPrzedszkole Nowa WieśM-62011
308Błążej DonajOsowa Sieńnie dotyczyM-62011
309JAKUB WOLNIKSOLEC NOWYMOCHYM-62011
310RADOSŁAW PISKORSKISOLEC NOWYMOCHYM-62011
311Filip AntkowiakSolec NowySzkoła MochyM-62011
312Aleksander JankowiakStary WidzimSzkoła Stary WidzimM-62011
313Damian PiotrowskiWłoszakowicePrzedszkole nr 2 WłoszakowiceM-62011
314Antoni WogaMochyPrzedszkole MochyM-62011
315Antoni WitkiewiczPerkowoMochyM-62011
316JAKUB FILIPEKNOWA WIEŚPRZEDSZKOLE NOWA WIEŚM-62011
317Antoni GrocholskiNieborzaPrzedszkole w SiedlcuM-62011
318Alan KuzakWroniawy Brak M-72010
319Dominik JędrzychowskiGórskoZespół Szkół w KaszczorzeM-72010
320Wojciech LorencAdamowoSzkoła Podstawowa w AdamowieM-72010
321Bruno Pietrzak Leszno SP 7 Leszno M-72010
322Fabian WyrwaGorskoAzymut mochyM-72010
323Mikołaj NiedzielskiMochyNie dotyczyM-72010
324Krzysztof KaźmierczakNowa WieśbrakM-72010
325IGNACY STRAŻYŃSKIMOCHYAzymut MochyM-72010
326Alan ŁodygaTrzcielGOKiSM-72010
327Rafał SzpigunTrzcielGOKiSM-72010
328Julian FrancMochyAzymut MochyM-72010
329Maciej PiaseckiKaszczorSokół KaszczorM-72010
330Kacper KurowskiGarzynSp GarzynM-72010
331Damian Wróblewski AdamowoSP Stary WidzimM-826 01 2009
332Milosz RozynekŚwiętnoSP ŚwiętnoM-82009
333Filip RatajczakKaszczorHKS Azymut MochyM-82009
334Jakub GórniaczykSolec NowyHKS Azymut MochyM-82009
335Piotr KrasickiOsowa Sieńnie dotyczyM-82009
336Fabian SobeckiOsowa Sieńnie dotyczyM-82009
337Marcin ŁakomyOsowa Sieńnie dotyczyM-82007
338Milan PalmWolsztyn SP 3 WolsztynM-82009
339Fabian AntkowiakSolec NowySzkoła MochyM-82009
340Patryk NowakMochymochyM-87.10.2009
341RADOSŁAW HAMROLSOLEC NOWYMOCHYM-82009
342Łukasz MarciniecNowa Wieśszkoła podstawowa MochyM-82009
343Bartosz NawrotTrzcielGOKiSM-82009
344Wojciech KwaśniakTrzcielGOKiSM-82009
345Marcin MurekGórskoHKS Azymut MochyM-82009
346Zbigniew TomiakMochyAzymut MochyM-82009
347Wiktor KoniecznyNowa WieśSP MochyM-82009
348Łukasz ŁabeckiMochySPM-82009
349Mikołaj OstrowskiSwietnoSP w SwiętnoM-92008
350KACPER SOBIERAJSKISIEKÓWKOSP W PRZEMĘTM-92008
351Jakub KupiszRadomierzSzkoła RadomierzM-92008
352ADAM SOBOŃWolsztynSP1M-92008
353Szymon DziadoszOsowa Sieńnie dotyczyM-92008
354Albert RzyskiMochymochyM-92008
355Bartosz CeglarekWolsztynSP 3 WolsztynM-92008
356Jakub KrawczykObraSP 5M-92008
357Dawid Kędzierski MochyAzymut MochyM-92008
358Tomasz WosiewiczTrzcielGOKiSM-92008
359Szymon CiesielskiTrzcielGOKiSM-92008
360Mateusz NapirałaTrzcielGOKiSM-92008
361Krystian RoszakTrzcielGOKiSM-92008
362Maksymilian FułatTrzcielGOKiSM-92008
363Karol RepichTrzcielGOKiSM-92008
364Karol GorzkoTrzcielGOKiSM-92008
365Maksymilian WitkiewiczPerkowoSP PrzemętM-92008
366Olivier StasiakWolsztynSP2 WolsztynM-92008
367Wojciech NasiłowskiWolsztynSP2 WolsztynM-92008
368Patryk DulatWolsztynSP2 WolsztynM-92008
369Bartosz PiechowiakWolsztynSP2 WolsztynM-92008
370Olivier BordychWolsztynSP2 WolsztynM-92008
371Patryk DulatWolsztynSP2 WolsztynM-92008
372Karol FryśnyWolsztynSP2 WolsztynM-92008
373Bartek TwardogórskiWroniawyszkoła podstawowa WroniawyM-92008
374Bartek TwardogórskiWroniawyszkoła podstawowa WroniawyM-92008
375Remigiusz KubickiKębłowoZSP KębłowoM-92008