Nasze sukcesy

1992 – Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów – Honorata Kozłowska

1993 – Srebrny medal na MP – Agnieszka Marciniak

1994 – Srebrny medal na MP – Honorata Paterek

1995 – Srebrny medal  indywidualnie Agnieszka Marciniak i brązowy medal sztafeta w składzie: Agnieszka Marciniak, Barbara Kosińska, Urszula Kosińska na Ogólnopolskiej Olimpiadze Młodzieży.

1996 – Brązowy medal na MP – Agnieszka Marciniak

1997 – Brązowy medal na MP – Agnieszka Marciniak, Puchar Najmłodszych (Warszawa) 3 medale indywidualnie i 2 medale w sztafecie

1999 – Puchar Najmłodszych (Brzeg Dolny) 3 złote medale (Marek Galla, Franciszek Galla i Sztafeta K10N)

2000 – Brązowy medal na OOM – Marysia Kosińska

2005 – II miejsce drużynowo na Pucharze Najmłodszych (Ostróda) – 8 medali indywidualnie i 3 w sztafetach

2006 – Brązowy medal na Mistrzostwach Europy Juniorów – Bartosz Pawlak, 2 srebrne medale na OOM – Bartosz Pawlak, I miejsce drużynowo na Pucharze Najmłodszych (Milicz)

2007 -Srebrny medal na OOM – Damian Rychły w sztafecie z Krzysztofem Wośkowiakiem (Grunwald Poznań) i Mateuszem Hoffmannem (LKO Leszno) I miejsce drużynowo na Pucharze Najmłodszych (Mochy)

2008 – Złoty medal na OOM -Damian Rychły w sztafecie z Mikołajem Dutkowskim (Arkady Raszków) i Dominikiem Welsem (LKO Leszno) oraz brązowy medal na OOM – Greta Jęśkowiak,I miejsce w klasyfikacji klubowej na OOM,  I miejsce drużynowo na Pucharze Najmłodszych (Mochy); Szkolne Mistrzostwa Świata w Edynburgu – 3 medale: Złoty Patryk Piosik, brązowy Greta Jęśkowiak i brązowy drużyna chłopców (P. Piosik, M. Mały, M. Grabiec, J. Galla, P. Mały)

2009 – Srebrny i dwa brązowe medala na OOM – Sara Jęśkowiak (srebro), Greta Jęśkowiak (brąz) i Patryk Piosik (brąz), II miejsce w klasyfikacji klubowej na OOM,  I miejsce drużynowo na Pucharze Najmłodszych (Warszawa)

2010 – Srebrny i brązowy medal na MP (Gdańsk) – sztafety juniorów i juniorek, srebrny medal na OOM – Katarzyna Galla, I miejsce drużynowo na Pucharze Najmłodszych (Łódź)

2011 - 2 złote i brązowy medal na OOM  Katarzyna Galla indywidualnie i w sztafecie z  Aleksandrą Hornik (Grunwald Poznań)  i Dominką Brajer (Arkady Raszków) oraz  Szymon Kaczmarek z Marcinem Kowalskim (LKO Leszno), Przemysław Kaczocha (Arkady Raszków), srebrny medal Mikołaja Grabca i sztafety dziewcząt na MPJ w Bochni

2012 – srebrny medal na MP – Katarzyna Galla, 3 złote medale na Pucharze Najmłodszych (Zosia Galla, Julia Seidel i Gracjan Cupryś)

2013 – Złoty medal na Mistrzostwach Świata Szkół w Portugalii – Zofia Galla
16 medali podczas Pucharu Najmłodszych w Człopie (2. miejsce drużynowo)
Brązowy medal na MP w Zamościu Katarzyny Galla oraz brązowy medal sztafety juniorek (K. Kalitka, M. Teichert, K. Galla)
Srebrny i brązowy medal Zosi Galla w MP (nocny i klasyk) w Pruchniku
2014 – Katarzyna Galla – srebrny medal w MP w LONGU (Puck)
Julia Seidel – srebrny medal w MP w Sprincie (Warszawa)
5 medali podczas Pucharu Najmłodszych w Łodzi (6. m-sce drużynowo)
złoty medal Zosi Galla w MP w Wejherowie (bieg klasyczny)

2015 – Gracjan Cupryś srebrny medal w MP w Longu (Sztutowo)
Gracjan Cupryś brązowy medal MP w sprincie (Kraków)
Zosia Galla srebrny medal MP w biegu średniodystansowym (Kraków Bronaczowa)
Zosia Galla złoty medal MP klasyk (Jakuszyce)
Julia Seidel i Zosia Galla złote medale MP w nocnym bno (Wrocław-Leśnica)

2016 – Julia Seidel srebrny medal MP w sprincie (Łódź)

Zofia Galla brązowy i srebrny medal MP w  Zielonej Górze (nocny i średni)
Gracjan Cupryś brązowy medal MP w Zielonej Górze (średni)

Zofia Galla, Julia Seidel, Marta Murawska, Gracjan Cupryś brązowy medal w sztafecie sprinterskiej (Uniejów)

Marta Murawska, Zofia Galla, Julia Seidel srebrny medal MP w Batorzu

Jacek Galla, Franciszek Galla złoty medal w MP w RJnO w Czerwonaku