»

paź 26

MP w nocnym bno i sztafetach sprinterskich

1658354_582793108493218_2417026927689490306_o

W dniu 4 października 2014r. ośmioosobowa reprezentacja klubu HKS Azymut Mochy udała się do Warszawy, by tam w sobotę rywalizować na trasach Mistrzostw Polski w nocnym biegu na orientację, natomiast w niedzielę w Mistrzostwach Polski w Sztafetowym Sprinterskim Biegu na Orientację.

W sobotę w biegu nocnym najlepiej poradzili sobie:

– Julia Seidel- zajmując V miejsce w kat. K-16 a Zosia Galla na tej samej trasie zajęła miejsce VIII;

– Kasia Galla- zajmując VI miejsce w kat. K-20;

– Gracjan Cupryś- VII w kat. M-16;

– Kasia Mirecka- IX w kat. K-18.

W niedzielę podczas Mistrzostw Polski w sztafetach sprinterskich nasz klub reprezentował jeden zespół w składzie: Zofia Galla, Gracjan Cupryś, Marek Firlej, Julia Seidel i choć wszyscy to
15-16-latkowie, biegali w kategorii starszej, na równi z juniorami. Poradzili sobie bardzo dobrze i ukończyli zmagania na 6 miejscu. Dla wszystkich, którzy nie wystartowali w sztafetach zorganizowano zawody indywidualne „Poligon 2014”. Tu w kat. K18-21 drugie miejsce zajęła Kasia Galla, trzecie- Magda Teichert a czwarte Kasia Mirecka.