«

»

cze 09

Mistrzostwa Polski – Warszawa

W dniach 7-8 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski w sprinterskim i średniodystansowym biegu na orientację. Sprint rozgrywany był na terenie warszawskiej starówki w sobotnie upalne popołudnie. W kategorii juniorek młodszych srebrny medal wywalczyła zawodniczka HKS Azymut Mochy Julia Seidel. W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze: Katarzyna Galla 7 miejsce i Gracjan Cupryś 10 miejsce. W niedzielę przy jeszcze większym upale rozegrano bieg średniodystansowy. Najwyższe miejsca (w pierwsze dziesiątce) wywalczyli: Zosia Galla 7, Julia Seidel 9. Kasia Galla 7, Gracjan Cupryś 9, Magda Teichert 10. Zawodnicy HKS Azymut zdobyli łącznie 30 punktów SSM (oprócz wymienionych wyżej punktowali jeszcze: Kasia Kalitka, Kasia Mirecka i Marek Firlej)Julia w biegu po srebro MP