«

»

paź 26

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W dniach 11-12.10.2014r. odbyły się w Poznaniu Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu na orientację. Do rywalizacji przystąpiło ponad 100 zawodników reprezentujących kluby z województwa opolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego.

W sobotnie przedpołudnie w parku na Cytadeli rozegrano bieg sprinterski. Po południu odbył się bieg sztafetowy w lesie na Dziewiczej Górze. Również tam w niedzielę uczestnicy wystartowali na dystansie klasycznym (ok. 4 km).

Podczas Mistrzostw zawodnicy HKS Azymut Mochy zdobyli cztery medale. W biegu sprinterskim Nadia Kędzierska wywalczyła medal brązowy. W biegu klasycznym na drugim miejscu była Jagoda Seidel a na trzecim Kasia Nowacka. W biegach sztafetowych nasze zespoły przybyły na trzecich pozycjach. Dziewczęta biegały w składzie: Nikola Kuberska, Julia Kalitka i Magda Zając, a chłopcy: Nikodem Seidel, Dawid Antkowiak i Mikołaj Paterek. Młodzicy Azymutu zdobyli blisko 40 punktów SSM.

Stasi zawodnicy klubu mogli także spróbować swoich sił na trudniejszych trasach w ramach 5 i 6 etapu Grand Prix Hadesu. Wyniki tutaj

http://hades.fla.pl/grandprix/gp5-2014-wyniki

http://hades.fla.pl/grandprix/gp6-2014-wyniki

Bieg klasyczny- Jagoda Seidel 2m. i Kasia Nowacka 3m.